Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Strony internetowe Poznań

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór szablonu

01.Projektowanie

Postaw na nowoczesne wzornictwo

Budowa strony

02.Realizacja

Dostosuj witrynę do urządzeń mobilnych

Instalacja CMS i szablonu

03.Wdrożenie

Wyróżnij się na tle konkurencji

Piękne i funkcjonalne strony internetowe dla Twojej firmy

Strona internetowa to fundament obecności firmy w Internecie. Jeśli nie masz witryny, w jaki sposób każdy potencjalny klient może znaleźć Twoją firmę? Nasi specjaliści nie tylko tworzą strony internetowe, ale również pomagają rozwijać działalność w Internecie. Twoja witryna zostanie zoptymalizowana także dla wyszukiwarek. Z pomocą Copywritera zostaną przygotowane teksty oraz treść zostanie wzbogacona o grafiki, które przedstawią firmę w jak najlepszym świetle.

Szablony responsywne dla smartfonów, tabletów i komputerów

Projektowanie stron www wymaga znajomości technologii mobilnych. Możliwość wyświetlania strony na różnych urządzeniach daje ogromne korzyści dla użytkowników, jak i potencjalnych klientów. Wyobraźmy sobie osobę, która odwiedza portal nie może odczytać tekstu ponieważ jest on zbyt mały lub grafiki się nie wyświetlają lub długo wczytują. Rozwiązaniem tych trudności jest przygotowanie szablonu który potrafi odpowiednio dostosować się do rozmiaru ekranu urządzenia z którego korzysta Internauta. Warto zainwestować w mobilną stronę internetową.

Profesjonalny Copywriting

Pisanie interesujących tekstów na stronę internetową jest zadaniem do dobrego Copywritera. Nasz zespół kreatywny tworzy treści dla klientów z różnych branż na podstawie analizy asortymentu produktów i usług. Celem każdego projektu jest przygotowanie komunikatów, które zaangażują odwiedzających i wzbudzą w nich pozytywne emocje w stosunku do firmy.

Optymalizacja tekstów pod kątem wyszukiwarek

Lokalne strony www powinny od samego początku wypełnione treściami, które będą spełniać wymagania wyszukiwarek. Jako firma, która specjalizuje się w SEO wiemy, że każdy nasz projekt jest wyposażony we wszystkie elementy na stronie, które wpływają na pozycje w rankingu. Liczy się obecność słów kluczowych, mapa strony XML, odpowiednie tytuły, meta opisy stron i wiele więcej. Projektowanie stron internetowych zaczyna od wyglądu a kończy się na optymalizacji SEO i obejmuje pozycjonowanie stron.

Witryny zbudowane dla konwersji

Tworzenie stron www to zadanie, które wymaga od zespołu wiedzy z zakresu informatyki i marketingu. Poza przedstawieniem informacji na temat oferty, najważniejszym zadaniem każdej strony jest pozyskiwanie nowych klientów. Dlatego warto w odpowiednich miejscach umieścić formularze oraz dane kontaktowe aby były dobrze widoczne. Poprzez testy użyteczności witryny określamy gdzie użytkownicy mogą szukać informacji kontaktowych. Naszym celem jest pomóc w konwersji użytkowników do potencjalnych klientów.

Firma na mapie Google

Niezależnie, czy prowadzić działalność pod konkretnym adresem, wykonujesz usługi zdalnie lub prowadzisz sklep stacjonarny utworzenie wizytówki firmy w mapach Google jest bardzo korzystne. Sklepy internetowe mogą tworzyć mapy z punktami odbioru i lokalnymi oddziałami. Użytkownicy odwiedzający Twoją stronę internetową chcą robić interesy z zaufanymi firmami, dlatego warto zwiększyć wiarygodność firmy podając fizyczny adres. Specjaliści skonfigurują punkt z Google Maps i uzupełnią informacje o lokalizacji tak, aby zawierał wszystkie przydatne rzeczy takie jak adres firmy, dokładne położenie, dane kontaktowe i godziny otwarcia.

Media społecznościowe

Sukces w portalach społecznościowych opiera się na zaufaniu i przywiązaniu do marki. Bazując na wysokiej jakości towarów i usług oraz dobrej obsłudze można zdobyć potencjalnych klientów poprzez polecenia na różnych portalach. Projekty naszych stron są wyposażone w przyciski mediów społecznościowych, dzięki czemu Twoja firma będzie miała możliwość zaistnienia na różnych platformach społecznościowych takich jak Facebook.

Nowoczesne strony internetowe są:

  • przygotowane do obsługi na smartfonach i tabletach
  • zoptymalizowane dla wyszukiwarkach internetowych - SEO
  • zaprojektowane zgodnie z wizerunkiem firmy i przekazuję użytkownikom jasny komunikat
  • wypełnione ciekawymi treściami i zawierają odnośniki do mediów społecznościowych, mapy, zdjęcia, formularze i inne elementy przydatne użytkownikom

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy